Oaza Rodzin II st.

Opublikowano: poniedziałek, 29 styczeń 2024 Joanna i Bogdan Dudzińscy Drukuj

Zapraszamy do

Oazy Rodzin II stopnia

Termin: 03.08 – 19.08.2024 r.

Miejsce : Dom Modlitwy i Formacji WSD Łowicz

Moderator oazy: ks. Szymon Biedrzycki

Para prowadząca:  Emilia i Jarosław Porowscy

Szczegóły i zapisy (po 16-stej): Jarek 507 131 348,  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt udziału w rekolekcjach:

- osoby dorosłe                        2 000 zł

- dzieci 4 - 12                          1 400 zł

- dzieci do 3 roku życia              350 zł

Na Oazę Rodzin II st. przyjmujemy małżeństwa, które wcześniej przeżyły Oazę Rodzin I st.

Wypełnioną i podpisana przez parę rejonową (w przypadku par z naszej diecezji)  lub parę diecezjalną kartę zgłoszenia (wzór karty w załączniku) prosimy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możliwie najszybciej po zapisaniu rodziny na rekolekcje.

W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać również wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach.

Zaliczkę w wysokości 2 000 zł należy wpłacić najpóźniej tydzień po zgłoszeniu się na rekolekcje,
a potwierdzenie wpłaty zaliczki przesłać na podany wyżej adres e-mail.

Nr konta do wpłaty na rekolekcje: 62 1240 1574 1111 0010 9064 7562, Domowy Kościół Łomża

Z dopiskiem : ,,Imiona  i nazwisko uczestników rekolekcji, Oaza Rodzin II st. Łowicz

Pozostałą część opłaty za rekolekcje należy uiścić gotówką po przyjeździe na rekolekcje parze prowadzącej.