Oaza Rodzin III st.

Opublikowano: piątek, 26 styczeń 2024 Joanna i Bogdan Dudzińscy Drukuj

Serdecznie zapraszamy do

Oazy Rodzin III st.

Termin: 28.06 – 13.07.2024 r.

Miejsce:  Dom rekolekcyjny na terenie Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie.

Moderator: ks. Łukasz Andrzejczyk

Para prowadząca : Anita i Krzysztof Narewscy

Szczegóły i zapisy:       Krzysiek 510 776 232;  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt udziału w rekolekcjach:

- osoby dorosłe         2 700 zł

- dzieci 10 – 13 lat     2 000 zł

- dzieci 4 – 9 lat        1 800 zł

- dzieci 1 – 3 lata         200 zł ( bez dodatkowego miejsca w pokoju )

- dzieci poniżej 1 roku    za darmo (bez dodatkowego miejsca w pokoju)

Na Oazę Rodzin III przyjmujemy małżeństwa, które wcześniej przeżyły Oazę Rodzin I i II.

Wypełnioną i podpisaną przez parę rejonową (w przypadku par z naszej diecezji) lub diecezjalną (w przypadku par z poza naszej diecezji) kartę zgłoszenia (wzór karty w załączniku) prosimy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możliwie najszybciej po zapisaniu rodziny na rekolekcje. W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać również wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach.

Zaliczkę w wysokości 2 700 zł należy wpłacić najpóźniej tydzień po zgłoszeniu się na rekolekcje,
a potwierdzenie wpłaty zaliczki przesłać na podany wyżej adres e-mail.

Nr konta do wpłaty na rekolekcje: 62 1240 1574 1111 0010 9064 7562, Domowy Kościół  Łomża.

Z dopiskiem : ,,Imiona  i nazwisko uczestników rekolekcji OR III Kraków

Pozostałą część opłaty za rekolekcje należy uiścić gotówką po przyjeździe na rekolekcje.