Parafia NNMP w Ostrołęce (Fara) i Domowy Kościół zapraszają na XI Wieczór Skupienia dla małżeństw i narzeczonych, który będziemy przeżywać w dniu 1 lutego 2020 r. (sobota) o godz. 18.00 w kościele Farnym w Ostrołęce pod hasłem „Każdy człowiek jest dobry i jest najważniejszy”.

Gościem, który poprowadzi konferencję (świadectwo) i rozważania podczas wspólnej Adoracji Najświętszego Sakramentu będzie Jan Budziaszek – perkusista SKALDÓW, autor wielu książek m.in. „Dzienniczka perkusisty”.

Jan Budziaszek dzieląc się z nami świadectwem swojego życia ukaże kim jest człowiek w oczach Boga, jaką ma wartość i jak Maryja, jeśli zechcemy, może nas do Boga prowadzić.

W programie: Msza św., konferencja – świadectwo Jana Budziaszka, wspólna Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami Jana Budziaszka, Apel Jasnogórski.