Paczuszka dla maluszka

Opublikowano: piątek, 12 listopad 2021 Alicja i Sylwester Śniadała Drukuj

                    KOCHANI MAŁŻONKOWIE DK !

 ,,Czym zatem kształtuje się człowieka jeżeli nie ofiarą? ,, - A. Camus

                     Witamy Was gorąco w nowym roku formacyjnym pod jakże wymownym  hasłem ,,Prawda, Krzyż ,Wyzwolenie ,, . Tylko przez Jezusa Chrystusa i jego męczeńską ofiarę na krzyżu  dla odpuszczenie grzechów i okup za wielu możemy w pełni osiągnąć wyzwolenie.

Wyzwolenie ze wszelkiego zła, zniewolenia i obojętności na ludzką biedę , krzywdę , chorobę , niemoc i samotność . Dopiero wyzwolenie jakiego udziela nam Jezus Chrystus nasz Pan i Zbawiciel otwiera nam szeroko oczy i serca na tę niezaprzeczalną prawdę .

              Drodzy małżonkowie w pierwszych słowach skierowanych do Was chcielibyśmy się z Wami podzielić ogromną radością, po długim czasie oczekiwania i modlitw mamy nowego ks. moderatora Diecezjalnej Diakonii Życia . Został nim ksiądz Szymon Biedrzycki wikariusz parafii Św. Franciszka         w Ostrołęce. Życzymy ks. Szymonowi wszelkiego  Bożego błogosławieństwa oraz sił i wytrwałości       w tej pięknej, ale zarazem bardzo odpowiedzialnej szczególnie w obecnym czasie posłudze. Na trud pracy   i służby życiu obiecujemy naszą gotowość , pamięć i modlitwę.

          Kochani jak co roku czas biegnie bardzo szybko szczególnie w te krótkie listopadowe dni zadumy , wiedząc o tym , że jest nieubłagany wybiegamy już nieco naprzód aby już teraz pomyśleć o radosnym i pięknym przeżyciu  Świąt Bożego Narodzenia. Niestety doskonale wiemy o tym , że te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia nie będą dla wielu radosne i piękne, ale my wszyscy możemy to sprawić , że choć odrobinę będą radośniejsze .Wzorem lat ubiegłych możemy wspomóc współpracującą z nami od wielu lat Fundację Małych Stópek z siedzibą w Szczecinie, której prezesem  i założycielem jest ks. Tomasz Kancelarczyk . Pomóc możemy w różnoraki sposób np. zakupując choinkę na fakturę podając dane fundacji i wieszając na niej symboliczne bombki z informacją             o rodzaju i możliwości pomocy, które ludzie o dobrym sercu zabierają i wspierają akcję pod choinką materialnie. Poza tą formą pomocy można zawsze wesprzeć  Fundację Małych Stópek oraz ich podopiecznych , Domy Samotnej Matki ,Domy Małego  Dziecka ,hospicja dla dzieci , Rodzinne Domy Dziecka, Ośrodki opieki nad osobami z niepełnosprawnością  finansowo przekazując pieniądze  na konto fundacji.  Do  tej akcji zachęcała już nas nasza para diecezjalna Ania i Tomasz Przybyszewscy, którym jesteśmy bardzo wdzięczni za przesłane emaili z tą informacją do par rejonowych. 

Zachęcamy Was Kochani  gorąco do wzięcia udziału w tej jakże  ważnej i szlachetnej akcji ,,Paczuszka dla maluszka,, .  

Poniżej podajemy dane do fundacji.

                            Pozdrawiamy Was  gorąco w Chrystusie Panu i apelujemy  czekając na Wasz odzew !

                                                                           Alicja i sylwester Śniadałowie  DDŻ  Łomża

Fundacja Małych Stópek

Ul. Świętego Ducha 9

70-205 Szczecin

www.paczuszkadlamaluszka.pl

tel . 513 847 890

nr konta 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120

Odsłony: 876