Drodzy Kapłani!

W tym szczególnym Dniu ustanowienia Sakramentu Święceń i Sakramentu Eucharystii stajemy w obliczu Wielkiej Tajemnicy Waszego powołania i wybrania przez Jezusa Chrystusa.

Pragniemy podziękować Panu Bogu za dar Waszego kapłaństwa i zapewnić Was, Drodzy Kapłani, o naszej modlitwie.

Bóg obdarzył nas wielką łaską, stawiając Was na naszej drodze. Dziękujemy Wam za kapłański trud i poświęcenie w trosce o nasze zabawienie. Dziękujemy za każdą Mszę Świętą, spowiedź, modlitwę, za każde kazanie, błogosławieństwo, za wszystkie łaski, które dzięki Waszej posłudze otrzymujemy nieustannie od Jezusa Chrystusa.

Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność, serdeczność, życzliwość, otwartość, uśmiech, gotowość do pomocy i poświęcony czas.

W imieniu całej wspólnoty Domowego Kościoła diecezji łomżyńskiej, życzymy, aby ciągle towarzyszyła Wam bliskość Jezusa Chrystusa – który Was powołał i któremu poświęciliście swoje życie. Niech On będzie źródłem Waszej radości i spełnienia.

Życzymy obfitych łask Bożych, darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej. Niech przenika Was radość Zmartwychwstania i pewność, że wszystko możecie w tym, który Was  umacnia.

Z darem modlitwy

Joanna i Bogdan Dudzińscy

para diecezjalna DK 

 

Odsłony: 463

Swiadectwa z rekolekcji