Zapraszamy do wspólnego przeżycia Oazy Modlitwy w dniach 31.03-02.04.2023 r.

Temat: ,,UZDROWIENIE WEWNĘTRZNE”

W rozważaniach poprowadzi nas po raz czwarty Aleksander Bańka - delegat Kościoła w Polsce na otwarcie procesu synodalnego, profesor filozofii, politolog, pracownik naukowy Uniwersytetu Śląskiego. Autor książek i artykułów poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Mąż i ojciec.

Uczestnikami oazy modlitwy mogą być wszyscy, którzy odczuwają potrzebę i pragnienie odnowy swojej modlitwy oraz jej pogłębienia.

Bardzo serdecznie zapraszamy również kapłanów.

Co to jest Oaza Modlitwy (OM)?

OM jest formą krótkich (weekendowych), intensywnych rekolekcji zaliczanych ze względu na specyficzną metodę typu rekolekcji oazowych. Jej celem jest odnowienie wewnętrzne w Duchu Świętym przez uczestnictwo we wspólnocie modlitewnej. OM według założyciela ruchu Światło-Życie miały się stać seminariami życia modlitwy, czyli życia w Duchu Św. Ks. Franciszek Blachnicki nazwał tę formę rekolekcyjną  ukrytym sercem Ruchu, źródłem jego życia i mocy. Założyciel Ruchu był przekonany, że nasz podstawowy charyzmat Światło – Życie może być realizowany tylko przez modlitwę będącą na styku światła i życia.

Koszt rekolekcji:             -

- 240 zł/os. pełne wyżywienie z noclegiem / z pościelą

- 180 zł/os. pełne wyżywienie, bez noclegu

Zapisy: tel. 531 108 555

Całość opłaty uiszczamy na miejscu. Rekolekcje bez dzieci.

Początek rekolekcji w piątek o godz. 18.00, rejestracja od godz. 17.00. Zakończenie w niedzielę ok. godziny 15-tej.

Parking przy ul. Sienkiewicza, Łomża

Opieka duchowa: Ks. Serafin Kaliszewski

Organizatorzy: Diakonia Modlitwy

Załączniki:
Pobierz plik (uzdrowienie Wewnętrzne (7).pdf)Oaza Modlitwy Uzdrowienie Wewnętrzne[ ]1216 kB