Rekolekcje tematyczne "JEZUS MISTRZEM MOIM I MOJEJ RODZINY"

Opublikowano: czwartek, 31 styczeń 2019 Krystyna i Józef Wysoccy Drukuj
Zapraszamy serdecznie na Rekolekcje Tematyczne JEZUS MISTRZEM MOIM I MOJEJ RODZINY, które odbędą się w dniach 18-25 sierpnia 2019 roku w Ośrodku Rekolekcyjno – Wypoczynkowym pw. Miłosierdzia Bożego w Zakopanem Cyrhla 37.
Rekolekcje są skierowane do małżeństw DK po przeżytych co najmniej OR I i II st. oraz ORAR I i II st.
Moderator: ks. Tomasz Borkowski
Para prowadząca: Krystyna i Józef Wysoccy
tel.: 518038401; 660857562, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koszt udziału w rekolekcjach:
- osoby dorosłe oraz dzieci urodzone w 2008 r. i starsze - 690 zł/osobę
- dzieci urodzone pomiędzy 2009 – 2016 r. - 470 zł/ osobę
- dzieci urodzone w latach 2017 – 2019 - nieodpłatnie
Na rekolekcje przyjmowane są dzieci do 13 lat.

Pozostałe podstawowe informacje zawarte są na Karcie Zgłoszeniowej (i w rubryce „Oświadczenie” ) do pobrania w załączonym pliku, którą uczestnicy wypełniają, podpisują i uzyskują akceptację pary rejonowej lub diecezjalnej, po czym przesyłają pocztą elektroniczną skan dokumentu na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane do wpłaty zaliczki w kwocie 500zł na konto:
16 8923 0008 0000 0329 2000 0108
BS Ostrów Mazowiecka
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Wniebowzięcia NMP
07-300 Ostrów Maz. ul.3-go Maja 3
WAŻNE! Z dopiskiem (tytułem) – RT w Zakopanem

O zapisie na listę uczestników rekolekcji decyduje kolejność wpłaty zaliczki oraz potwierdzony przez parę rejonową/diecezjalną skan Karty Zgłoszenia i skan przelewu zaliczki pocztą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny na nr. telefonu jak wyżej.

Pozdrawiamy serdecznie, zapewniamy o modlitwie i również o nią prosimy.

Krystyna i Józef Wysoccy
Załączniki: