ORAR I st Popowo

Opublikowano: czwartek, 15 luty 2024 Joanna i Bogdan Dudzińscy Drukuj

Zapraszamy do

Oazy Rekolekcyjnej Animatorów Rodzin (ORAR)  I st.

Termin:           10.07 – 14.07.2024 r.

Miejsce: Popowo-Letnisko k. Serocka, Ośrodek Charytatywno-Szkoleniowy Caritas

Para prowadząca : Alina i Paweł Wojtaszek

Szczegóły i zapisy:      Alina – 796 106 401;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Koszt udziału w rekolekcjach:

- osoby dorosłe                                                           -   800 zł

- dzieci 8 – 12 lat                                                        -   680 zł

- dzieci 3 – 7 lat                                                         -   580 zł

- dzieci 0 – 2 lata                                                       -   100 zł

Wypełnioną i podpisana przez parę rejonową (w przypadku par z naszej diecezji)  lub parę diecezjalną kartę zgłoszenia (wzór karty w załączniku) prosimy przesłać elektronicznie, na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  możliwie najszybciej po zapisaniu rodziny na rekolekcje. W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać również wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach.

Zaliczkę w wysokości 800 zł należy wpłacić najpóźniej tydzień po zgłoszeniu się na rekolekcje, a potwierdzenie wpłaty zaliczki przesłać na podany wyżej adres e-mail.

Nr konta do wpłaty na rekolekcje: 62 1240 1574 1111 0010 9064 7562, Domowy Kościół  Łomża.  Z dopiskiem : ,,Imiona  i nazwisko uczestników rekolekcji ORAR Popowo

Pozostałą część opłaty za rekolekcje należy uiścić gotówką po przyjeździe na rekolekcje.