Rekolekcje Ewangelizacyjne

Opublikowano: czwartek, 25 styczeń 2024 Joanna i Bogdan Dudzińscy Drukuj

Zapraszamy na

Rekolekcje Ewangelizacyjne dla małżeństw

Termin: 30.04 – 05.05.2024 r.

Miejsce:  Dom Rekolekcyjny „Domus Mariae” w Gietrzwałdzie

Para prowadząca :  Anna i Tomasz Przybyszewscy

Moderator : ks. Grzegorz Kierski

Szczegóły i zapisy:      Tomek  506 086 696;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt udziału w rekolekcjach:

- osoby dorosłe                 900 zł

- dzieci 3 – 7 lat                700 zł

- dzieci 0 – 2 lata              200 zł

Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia (wzór karty w załączniku) prosimy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , możliwie najszybciej po zapisaniu rodziny na rekolekcje.                 W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać również wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach.

Zaliczkę w wysokości 900 zł należy wpłacić najpóźniej tydzień po zgłoszeniu się na rekolekcje,
a potwierdzenie wpłaty zaliczki przesłać na podany wyżej adres e-mail.

Nr konta do wpłaty na rekolekcje:  62 1240 1574 1111 0010 9064 7562, Domowy Kościół  Łomża.

Z dopiskiem : ,,Imiona  i nazwisko uczestników rekolekcji Ewangelizacja Gietrzwałd

Pozostałą część opłaty za rekolekcje należy uiścić gotówką po przyjeździe na rekolekcje.