Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin I st. (ORAR I) w Hodyszewie 29.04–03.05.2022 r.

Opublikowano: środa, 09 luty 2022 Joanna i Bogdan Dudzińscy Drukuj

Serdecznie zapraszamy na Oazę Rekolekcyjną Animatorów Rodzin  I st. (ORAR I) w Hodyszewie

Termin:                     29.04 – 03.05. 2022 r.

Miejsce oazy:            Ośrodek „Ojczyzna” w Hodyszewie, ul. Platonoffa 40, 18-207 Hodyszewo

Moderator oazy:       ks. Szymon Biedrzycki

Para prowadząca:    Ewa i Grzegorz Płocha

Szczegóły i zapisy:   Grzegorz Płocha, 509-439-055   email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt udziału w rekolekcjach:

- osoba dorosła -  450 zł. od osoby

- dzieci 0-3 lat  –  bezpłatnie

- dzieci 3-12 lat – 260 zł./osoba

- dzieci powyżej 12 lat jak osoba dorosła

Na Oazę przyjmowane są dzieci do 13 roku życia.

Wypełnioną i podpisana przez parę rejonową lub diecezjalną kartę zgłoszenia (wzór karty w załączeniu) prosimy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możliwie najszybciej po zapisaniu rodziny na rekolekcje. W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach wraz z numerem PESEL. Numer PESEL potrzebny jest do objęcia polisą ubezpieczenia NNW wszystkich uczestników rekolekcji.

Zaliczkę w wysokości 450 zł. należy wpłacić najpóźniej tydzień po zgłoszeniu się na rekolekcje, a potwierdzenie wpłaty zaliczki przesłać na podany wyżej adres e-mail.

Pozostałą część opłaty za rekolekcje należy uiścić gotówką po przyjeździe na rekolekcje parze prowadzącej.

nr konta : 77 8757 0001 0003 8250 2000 0020

Bank Spółdzielczy w Łomży:
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Bożego Ciała w Łomży

WAŻNE!  Z dopiskiem :

,,Imiona  i nazwisko uczestników rekolekcji, ORAR I st. w Hodyszewie”

Pozdrawiamy serdecznie, zapewniamy o modlitwie i prosimy o nią.
Para diecezjalna: Anna i Tomasz Przybyszewscy

Załączniki: