Dzień Świętości Życia, 25.03.2019

Opublikowano: niedziela, 03 marzec 2019 Alicja i Sylwester Śniadała Drukuj

Kochani Małżonkowie DK!

Chcemy gorąco przypomnieć, że 25 marca tj. poniedziałek przypada Dzień Świętości Życia. W ostatnim czasie w Polsce na tle wprowadzania przymusowej permisywnej seksualizacji dzieci i młodzieży w przedszkolach i szkołach  nabiera on szczególnej mocy by stanowczo powiedzieć NIE takim wynaturzonym ideologiom przeciwnym Prawu Bożemu.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Panu!
Alicja i Sylwester Śniadałowie
Diecezjalna Diakonia Życia

Dlatego Kochani prosimy Was bardzo, aby ten dzień w Waszych rejonach, parafiach i wspólnotach miał wyjątkowo uroczysty charakter. Zachęcamy do szczegółowego przygotowania oprawy Mszy Świętej przez rodziny DK (czytania, psalm, modlitwa wiernych w obronie życia i świętości rodziny, dary, świadectwo małżonków) oraz przygotowania deklaracji by jak największa liczba wiernych miała możliwości podjęcia Duchowej Adopcji w Obronie Życia Poczętego i Zagrożonego Aborcją(o ilości podpisanych deklaracji prosimy abyście nas poinformowali).

Przypominamy również o organizowanej przez nas 23 marca br. XXXIX Pielgrzymce Obrońców Życia Człowieka na Jasną Górę. Czekamy na z nadzieją na Wasz  odzew i zapisy. Byśmy wspólnie w duchowej stolicy Polski mogli w swoich modlitwach zawierzyć poczęte życie, rodzinę, dzieci, młodzież i ich wychowanie Naszej Najukochańszej i Najlepszej Matce.

Z pozdrowieniami w Chrystusie Panu!

Odsłony: 2058