8 września 2021 r. w święto Narodzenia Matki Bożej miało miejsce spotkanie dotyczące podsumowania oaz letnich DK organizowanych przez naszą diecezję.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18:00 Mszą świętą dziękczynną za dar posługi moderatorów, par prowadzących oraz diakonii oaz rekolekcyjnych w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Ostrowi Mazowieckiej.

Następnie w salce parafialnej zgromadzone pary prowadzące oazy  i kapłani moderatorzy podzielili się swoimi doświadczeniami z przeżytych rekolekcji. Bardziej szczegółowo, niż na Powakacyjnym Dniu Wspólnoty,  omówiono przebieg oaz.

Podzielono się  radościami i trudnościami wiążącymi się z organizacją, przygotowaniami i posługą podczas  rekolekcji, a także bogactwem łask płynących z  otwartości na służbę.

Wysunięto też sugestie i  propozycje ulepszenia i ułatwienia posługi na przyszłość.

Spotkanie zakończyło się  wspólną modlitwą brewiarzową, apelem Jasnogórskimi i błogosławieństwem.

Niech Pan Bóg będzie uwielbiony w każdej posłudze

Anna i Tomasz Przybyszewscy
-para diecezjalna DK d. łomżyńskiej.