Diakonia Liturgiczna Diecezji Łomżyńskiej zaprasza do udziału w rekolekcjach „Rola małżeństwa w liturgii”. Odbędą się one w dniach 14 – 17 października 2021 roku w Domu Rekolekcyjnym w Bogdankach (niedaleko Białegostoku).

Jeżeli chcesz bardziej zgłębić tematy liturgiczne, dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest liturgia, jak należy ją przeżywać, co jest w niej najistotniejsze, a także jak możemy ją przeżywać w naszych małżeństwach oraz rodzinach, to są to rekolekcje właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś, liczba miejsc jest bowiem ograniczona.

Rekolekcje rozpoczynamy w czwartkowe popołudnie, a zakończymy w niedzielę przed południem tak, aby każdy mógł w spokoju wrócić do siebie i wziąć udział w obchodach Dnia Wspólnoty Ruchu Światło – Życie.

Tematyka rekolekcji dotyczy małżeństw i rodzin, a do udziału w nich zachęcamy wszystkich członków Ruchu Światło – Życie – przedstawicieli Domowego Kościoła, Oazy Osób Dorosłych, a także Oazy Studenckiej.

Koszt udziału w rekolekcjach wynosi 220 zł od osoby dorosłej, a także 100 zł za dziecko.

Więcej informacji pod numerami telefonu 661925444 lub 512245344, a także pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz do zapisów -> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeUmzEgBQbTx_s_b2_nAYaF54y1rJEB09GIZJmsdovhjL18PQ/viewform?usp=sf_link

Odsłony: 2911

Swiadectwa z rekolekcji