Droga wspólnoto.


Już 22 października Trybunał Konstytucyjny zdecyduje, czy wolno zabijać dzieci nienarodzone podejrzewane o chorobę lub niepełnosprawność.

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka prowadzi kampanię edukacyjną na ten temat (na stronach www.pro-life.pl oraz www.bezwyjatkow.pl) pod hasłem Konstytucja bez wyjątków - czyli prawo do życia dla wszystkich. Pozytywna edukacja pro-life jest kluczowa, ale teraz o wiele ważniejsza jest modlitwa!

Dlatego z całego serca prosimy o włączenie się w Nowennę Życia, którą organizujemy. Będziemy się modlić o odwagę i mądrość dla sędziów Trybunału Konstytucyjnego, aby wydali oczekiwany przez tak wiele osób wyrok.

Nowenna Życia rozpocznie się 13 października, a zakończy 21 października, w przeddzień posiedzenia Trybunału. Ufamy, że nie bez znaczenia jest fakt, że sędziowie będą orzekać 22 października, kiedy wspominamy św. Jana Pawła II, wielkiego obrońcę życia.
Ruch Światło-Życie, wraz z Domowym Kościołem, włącza się do nowenny i zachęca do jej promowania osobiście, w gronie znajomych i członków wspólnot naszego Ruchu, a także na portalach społecznościowych. https://pro-life.pl/nowenna/

z Panem Bogiem

Ania i Tomek Przybyszewscy

para diecezjalna

Odsłony: 2157

Swiadectwa z rekolekcji