Serdecznie zapraszamy na Oazę Rekolekcyjną Animatorów Rodzin  II st. (ORAR II) w Hodyszewie

Termin: 09.11 – 13.11.2022 r.

Miejsce oazy: Ośrodek „Ojczyzna” w Hodyszewie, ul. Platonoffa 40, 18-207 Hodyszewo

Moderator oazy: ks. Łukasz Andrzejczyk

Para prowadząca: Agnieszka i Jacek Wróblewscy

Szczegóły i zapisy: Agnieszka Wróblewska tel. 696 047 932 , email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt udziału w rekolekcjach:

- osoby dorosłe oraz dzieci urodzone do roku 2010 włącznie - 500 zł od osoby

- dzieci urodzone w latach 2011-2019  - 260 zł od osoby

- dzieci urodzone w 2020 roku i młodsze – nieodpłatnie

Na Oazę przyjmowane są dzieci do 13 roku życia.

Wypełnioną i podpisana przez parę rejonową lub diecezjalną kartę zgłoszenia (wzór karty w załączniku) prosimy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możliwie najszybciej po zapisaniu rodziny na rekolekcje. W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać również wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach.

Zaliczkę w wysokości 500 zł należy wpłacić najpóźniej tydzień po zgłoszeniu się na rekolekcje,
a potwierdzenie wpłaty zaliczki przesłać na podany wyżej adres e-mail.

Nr konta do wpłaty na rekolekcje: 20 8774 0000 0000 0084 2000 0020, parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem, Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem.

Z dopiskiem : ,,Imiona  i nazwisko uczestników rekolekcji, ORAR II st. w Hodyszewie”

Pozostałą część opłaty za rekolekcje należy uiścić gotówką po przyjeździe na rekolekcje parze prowadzącej.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta_zgloszenia_ -druk (2).docx)Karta_zgloszenia_ -druk (2).docx[ ]27 kB