Dzień Skupienia Diakonii Życia

15 czerwca w  Wyższym Seminarium w Łomży odbył się  Dzień Skupienia  Diecezjalnej Diakonii Życia oraz w obrońców życia .

Było  to wyjątkowe  spotkanie wspaniałych ludzi ze wspaniałym kapłanem, pasterzem owieczek najmniejszych, z ks. Tomaszem Kancelarczykiem - Prezesem Fundacji Małych Stópek.

Czy był to dla mnie czas wyjątkowy , specjalny ? TAK

Ludzi , których spotkałam można określić jako ludzi promieniujących, jasnych ….. Ich serca przepełnione miłością ,  widoczne dla mnie – zadziwiały.

Kiedy głos zabrał ksiądz Tomasz ( którego spotkałam   pierwszy raz ) ,wiedziałam dlaczego tak jest – serce pełne siły , miłości , głowa  pełna pomysłów i Boża Moc , której doświadczyłam podczas tego spotkania.

Ludzie wokół może trochę ,,spokojniejsi” jednak z tą siłą i determinacją , by pomagać najmniejszym , bezbronnym, nie zawsze chcianym i oczekiwanym.

Treści prezentowane podczas spotkania dały niesamowitą siłę i popychały prawie natychmiast do działania.

,,Ofiaruj swoją Duchową Adopcję Dziecka Poczętego ” w ważnej dla ciebie intencji – ale przecież ofiarowałam za dziecko, za jego rodziców i rodzinę….. i jeszcze za …….

Panie , Ty dajesz morze łask ! Bądź uwielbiony….Panie codziennie odczuwam Twoją troskę i miłość. Kroczyć z Tobą to spotkać Twoje dzieci, które uczą, pomagają , nieustannie pokazują jak troszczysz się o nas, jak bardzo nas kochasz.

Dziękuję Bogu za ten piękny dzień, pełen Bożej  miłości i troski ,za ks. Tomasza  i wszystkich ludzi z Fundacji Małych Stópek, dziękuję  za  ludzi , dla  których   życie jest największą wartością i największym darem.

Anna Szymczak z Ostrowi Mazowieckiej