Wraz z końcem wakacji dobiegła końca nasza trzyletnia posługa pary diecezjalnej Domowego Kościoła diecezji łomżyńskiej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy przede wszystkim Panu Bogu za ten błogosławiony czas służby we wspólnocie i dla wspólnoty, a także Wam wszystkim, z którymi dane nam było spotykać się na drogach Ruchu Światło-Życie. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony w swojej ogromnej dobroci i trosce, jaką nas otaczał i umacniał (nie tylko w czasie pandemii), a Wam, Kochani, wynagrodzi hojnie każdą życzliwość, pomoc i modlitwę, jaką nas wspieraliście.

Dziś serdecznie witamy nową parę diecezjalna Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie diecezji łomżyńskiej- Joannę i Bogdana Dudzińskich z Łomży - która decyzją ks. biskupa Janusza Stepnowskiego z dniem pierwszego września 2022 r. rozpoczyna swoją posługę.

Pismo Święte mówi:

„…kto jest przełożonym, [niech działa] z gorliwością; kto pełni uczynki miłosierdzia, [niech to czyni] ochoczo. Miłość niech będzie bez obłudy! Miejcie wstręt do złego, podążajcie za dobrem!  W miłości braterskiej nawzajem bądźcie życzliwi! W okazywaniu czci jedni drugich wyprzedzajcie! Nie opuszczajcie się w gorliwości! Bądźcie płomiennego ducha! Pełnijcie służbę Panu! Weselcie się nadzieją! W ucisku bądźcie cierpliwi, w modlitwie - wytrwali!
/ Rz 12,8b-12/

Asiu i Bogdanie, życzymy, by i dla Was był to czas łaski i wielkiego błogosławieństwa, a także otwartości i uważności na prowadzenie Ducha Świętego, ufności Panu Bogu oraz wielkiej życzliwości ludzkiej.
Niech Matka Boża Pięknej Miłości otacza Was swoją opieką, umacnia jedność małżeńską, pomaga kochać miłością piękną tych, do których zostaliście posłani i pociesza w każdym strapieniu, a „radość w Panu niech będzie waszą ostoją.”
/Ne 8,10/

Z modlitwą