Droga Wspólnoto Domowego Kościoła Diecezji Łomżyńskiej!
 
W przeżywanym Roku Rodziny, serdecznie zapraszam Wspólnotę Domowego Kościoła Diecezji Łomżyńskiej do udziału w „Święcie Miłości Małżeńskiej”, które odbędzie się 18 lipca 2021 roku w Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie, przy relikwiach Świętych Małżonków Zelii i Ludwika Martin, w rocznicę ich ślubu. Termin ten zbiega się z liturgicznym wspomnieniem świętych małżonków, którzy obok Świętej Rodziny patronują w naszym Sanktuarium, poprzez obecność w relikwiach.

Własnymi siłami trudno jest budować piękne małżeństwo, dlatego wspólnie będziemy prosić o pomoc, opiekę i wstawiennictwo tych, którzy swoje małżeństwo przeżyli doskonale. Pragniemy poprzez naszych orędowników w niebie, budować coraz bardziej trwałe małżeństwa oparte na nierozerwalnym sakramencie Bożej miłości i wzajemnej odpowiedzialności.

Zapraszam na Msze Święte, podczas których będziemy mogli wsłuchać się w refleksję o miłości, odnowić przyrzeczenia złożone przed laty, a także przyjąć we dwoje Boże Błogosławieństwo. 
Msze Św. będą sprawowane o godz. 7.00; 9.00; 10.30; 12.00; 17.00 i 20.00. Od godziny 13.00 będziemy świętować także na pikniku rodzinnym, gdzie dla młodszych i starszych znajdzie się coś dobrego.

 

Ks. Kazimierz Wądołowski
– kustosz Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie
 
Odsłony: 1285

Swiadectwa z rekolekcji