Rekolekcje Ewangelizacyjne dla małżeństw

Opublikowano: czwartek, 09 marzec 2023 Joanna i Bogdan Dudzińscy Drukuj

Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne dla małżeństw w Łomży

Termin: 23-27.06.2023 r.

Miejsce oazy: Dom Rekolekcyjny św. Jana Pawła II przy WSD w Łomży, ul. Plac Jana Pawła II 1

Moderator oazy: ks. Michał Wyszyński z zespołem ewangelizacyjnym

Szczegóły i zapisy: Jarosław Porowski  tel. 507 131 348 , email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt udziału w rekolekcjach:

- osoby dorosłe - 580 zł od osoby

- dzieci do lat 3 – nieodpłatnie

- dzieci od 3 do 8 lat – 380 zł od osoby

- dzieci od 8 do 13 lat – 580 zł.( jak osoba dorosła)

Na Oazę przyjmowane są dzieci do 13 roku życia.

Wypełnioną i podpisana przez parę rejonową lub diecezjalną kartę zgłoszenia (wzór karty w załączniku) prosimy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możliwie najszybciej po zapisaniu rodziny na rekolekcje. W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać również wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach.

Zaliczkę w wysokości 580 zł należy wpłacić najpóźniej tydzień po zgłoszeniu się na rekolekcje, a potwierdzenie wpłaty zaliczki przesłać na podany wyżej adres e-mail.

Nr konta do wpłaty na rekolekcje: 93 8757 0001 0003 5321 2000 0010 , Kościół Rektoralny  Łomża

Z dopiskiem : ,,Imiona  i nazwisko uczestników rekolekcji,  rekolekcje ewangelizacyjne

Pozostałą część opłaty za rekolekcje należy uiścić gotówką po przyjeździe na rekolekcje parze prowadzącej.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta_zgloszenia_ -Ewan (1).docx)Karta zgłoszeniowa[ ]27 kB