Świadectwo Iwony i Mariusza, rekolekcje parafialne, Św. Rodzina, 10-13.08.2020

Opublikowano: czwartek, 10 wrzesień 2020 Iwona i Mariusz

Miniony rok formacyjny postawił przed nami wiele wyzwań. Musieliśmy jako rodzina, małżeństwo stawić czoła trudnym próbom i problemom. Straciliśmy nagle 2 bliskie osoby z rodziny. Zmierzyliśmy się ze skutkami ich odejścia do Pana. Następnym wyzwaniem była nagła strata pracy. Wkrótce potem przyszedł czas bezowocnego jej poszukiwania. Często pojawiało się zniecierpliwienie, niepokój o przyszłość, złość na siebie nawzajem. Z tyłu głowy była jednak świadomość, że Bóg czuwa nad wszystkim i pozwoli to przetrwać. Siłę dawało także trwanie we Wspólnocie. Tę siłę też nam odebrano. Pojawił się niespodziewanie czas paniki, izolacji, pandemii.

Czytaj więcej: Świadectwo Iwony i Mariusza, rekolekcje parafialne, Św. Rodzina, 10-13.08.2020

XXIII Bal Bezalkoholowy w Wyszkowie - to nie tylko zabawa

Opublikowano: poniedziałek, 03 luty 2020 Agnieszka i Zdzisław Getka

W minioną sobotę odbyła się 23. odsłona Bezalkoholowego Balu Karnawałowego. Organizatorem była Wspólnota Domowego Kościoła w Wyszkowie oraz Miasto Gmina Wyszków. Wydarzenie co roku przyciąga wiele małżeństw i rodzin.

W Domu Weselnym „Sylwia” na przybyłych gości czekał zespół Verus i wodzirej, który zachęcał uczestników nie tylko do tańca, ale także do różnego rodzaju zabaw i konkursów. Zanim jednak rozpoczęto zabawę, wszystkich zebranych powitała Para Rejonowa DK Agnieszka i Zdzisław Getka. Słowo wstępne wygłosił ks. Bp JE Tadeusz Bronakowski – przewodniczący Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych. Burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego reprezentowała Elżbieta Piórkowska Przewodnicząca Rady Miasta, która odczytała okolicznościowe życzenia. Wśród witających obecni byli: ks. dr Zdzisław Golan Dziekan Dekanatu Wyszkowskiego oraz księża moderatorzy. Następnie, na znak wodzireja, 130 par zatańczyło tradycyjnego poloneza.

Czytaj więcej: XXIII Bal Bezalkoholowy w Wyszkowie - to nie tylko zabawa

XXIII Bal Bezalkoholowy, Wyszków, 01.02.2020

Opublikowano: poniedziałek, 23 grudzień 2019 Agnieszka i Zdzisław

W imieniu Wspólnoty Domowego Kościoła Rejonu Wyszków
oraz
Burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego

serdecznie zapraszamy na XXIII Bal Bezalkoholowy,

który odbędzie się 1 lutego 2020 roku o godz. 19:00 w Domu
Weselnym „Sylwia”, Nowa Wieś 16A, 07-210 Długosiodło

Organizatorzy

Czytaj więcej: XXIII Bal Bezalkoholowy, Wyszków, 01.02.2020